Tanie rowery turystyczne

Klientom oferujemy rowery turystyczne idealne do dalekich wypraw i codziennej jazdy po mieście. Anatomiczna budowa zapewnia maksymalny komfort jazdy na nawet najbardziej wymagających drogach. Tanie rowery turystyczne polecamy osobom aktywnym, dla których ważna jest wygoda i lekkość jazdy.
 

Zastosowanie rowerów turystycznych

Jeśli rower to Twój ulubiony środek transportu, jeździsz każdego dnia i uważasz, że im dłuższa trasa, tym lepsza, tutaj znajdziesz rower dla siebie. Oferujemy tanie rowery turystyczne, inaczej trekkingowe, które zapewniają komfort podczas długich tras. To sprzęt, który sprawdzi się w przypadku wielodniowych wypraw i jazdy po zróżnicowanej nawierzchni. Rowery trekkingowe Deore wyróżniają się bogatym wyposażeniem, które podczas długich wycieczek jest absolutnie niezbędne. Obowiązkowe są m.in. błotniki, amortyzowane siodełka, odpowiednie oświetlenie, a także bagażnik, do którego można doczepić sakwy. Wszystkie te elementy, w połączeniu z wysoką jakością wykonania rowerów, są gwarancją, że każda wyprawa będzie udana.
 

Budowa rowerów trekkingowych Deore

Rowery trekkingowe Deore wyposażono w anatomiczne siodełko, wygodne chwyty i system odciążania mięśni barków oraz przedramion. Dzięki temu możemy realizować swoje najdalej sięgające wizje unikając przy tym przeciążeń kręgosłupa lędźwiowego oraz nadgarstków. Ciało ulega lekkiemu pochyleniu w przód, dzięki czemu nie musimy wyciągać szyi. Skutkuje to wzmocnieniem mięśni grzbietu, zapobiega powstaniu kifozy piersiowej i optymalizuje gospodarkę tlenową. Klatka piersiowa nie ulega zapadnięciu, co gwarantuje swobodne oddychanie na każdym etapie podróży. Jednocześnie (inaczej niż w rowerach miejskich z koszykiem) ciało nie jest całkowicie proste. Gwarantuje to lepsze tempo i dynamikę jazdy.


Oferta tanich rowerów turystycznych

Przygotowaliśmy duży wybór tanich rowerów turystycznych w wersjach dla kobiet i mężczyzn. Wśród modeli z pewnością znajdziesz idealny rower dla siebie, zarówno pod względem specyfikacji technicznej, jak i designu.


Tanie rowery trekkingowe Deore - dlaczego warto?

Tanie rowery trekkingowe Deore to rozwiązanie idealne dla rowerzystów planujących zarówno bardzo wymagające trasy, jak i krótkie dojazdy do sklepu czy pracy. Jednoślady wyposażono w duże koła i wysokiej jakości opony. Ich zastosowanie gwarantuje bezawaryjność i zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowe atuty wspomnianych rowerów to specjalistyczny system montażu sakw, lekkie błotniki i bardzo dobra amortyzacja siodełka. Wszystko to sprawia, że rowery trekkingowe Deore są dobre dla każdego.
 

Znajdź swojego dealera

*}}

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska