O marce

Nowa marka budowana na sprawdzonych projektach stworzonych od początku do końca przez firmę Polbike we współpracy z projektantami z Wielkiej Brytanii.
Bazując na tym co znane i doceniane, połączyliśmy świeżość nowej marki z doświadczeniem zdobytym przez lata. Rowery Saveno produkowane są na terenie Uni Europejskiej z materiałów najwyższej jakości co wpływa pozytywnie na ich trwałość i niezawodność. Dzięki wspaniałym projektom oraz najlepszym materiałom, dostarczamy produkt idealny dla każdego miłośnika jazdy na rowerze! Poczuj radość z jazdy...po prostu!

O marce
Rowery Saveno

Rowery Saveno

Saveno to polska marka rowerów, w całości stworzona przez przedsiębiorstwo Polbike, które jest jej właścicielem. Firma istnieje od 1998 roku, cały czas prężnie się rozwija i poszerza zakres działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i dystrybucji rowerów, w oparciu o nowoczesne technologie i współpracę z projektantami z Wielkiej Brytanii, w roku 2014 na rynek została wprowadzona marka Saveno.

Połączenie znakomitych projektów z wysokiej jakości materiałami i nowoczesną techniką produkcji, pozwala stworzyć idealny rower dla każdego. Centrum rowerowe Polbike jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego i prężnie działa na rzecz rozwoju rynku rowerowego w naszym kraju.

Więcej informacji o firmie można znaleźć pod tym adresem http://www.polbike.eu/.

Dobre i tanie rowery - bogata oferta

Oferujemy nowoczesne rowery górskie, trekkingowe, miejskie i crossowe, a także rowery dla dzieci i młodzieży. 

Nasze produkty wyróżniają się solidnym wykonaniem, różnorodnością i atrakcyjnym designem, zaprojektowanym z myślą o różnych gustach Klientów. 

Na wszystkie rowery Saveno dajemy 3 lata gwarancji. W naszym katalogu znajdziesz modele, które sprostają nawet najtrudniejszym wymaganiom. Dla nas, tak samo jak dla Ciebie, przede wszystkim liczy się radość z jazdy.

Dobre i tanie rowery - bogata oferta

Właścicelem marki SAVENO jest firma POLBIKE

Firma istnieje od roku 1998.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w imporcie i dystrybucji rowerów, w 2014 roku Firma Polbke postanowiła wprowadzić do swojej oferty nową własną markę "SAVENO".
Mamy nadzieję, że marka "SAVENO" zadowoli gusta i oczekiwania naszych odbiorców. 

Własciciel marki SAVENO od 2013 roku jest członkiem zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego, którego głównym celem jest stymulowanie rozwoju polskiego rynku rowerowego.

Wiecej informacji znajdą Panstwo pod adresem www.polbike.eu

Znajdź swojego dealera

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska