Salon rowerowy Saveno 

Saveno to nowa marka budowana na sprawdzonych projektach stworzonych od początku do końca przez firmę Polbike we współpracy z projektantami z Wielkiej Brytanii. Bazując na tym, co znane i doceniane, połączyliśmy świeżość nowej marki z doświadczeniem zdobytym przez lata. Rowery Saveno produkowane są na terenie Unii Europejskiej z materiałów najwyższej jakości, co wpływa pozytywnie na ich trwałość i niezawodność. Dzięki wspaniałym projektom oraz najlepszym materiałom dostarczamy produkt idealny dla każdego miłośnika jazdy na rowerze! Poczuj radość z jazdy...po prostu!

Początki marki Saveno

Saveno to polska marka rowerów, w całości stworzona przez przedsiębiorstwo Polbike, które jest jej właścicielem. Firma istnieje od 1998 roku, cały czas prężnie się rozwija i poszerza zakres działalności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i dystrybucji rowerów, w oparciu o nowoczesne technologie i współpracę z projektantami z Wielkiej Brytanii, w roku 2014 na rynek została wprowadzona marka Saveno.
 

Propagujemy kolarstwo w Polsce

Firma Polbike jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego i prężnie działa na rzecz rozwoju rynku rowerowego w naszym kraju.
Według najnowszych badań podczas godzinnej jazdy na rowerze spalamy około 600 kalorii. Czy bardzo się przy tym męczymy? Niekoniecznie. Rower pobudza do pracy bardzo silne mięśnie nóg i stymuluje pracę układu oddechowego. Dzięki temu zwiększamy naszą wytrzymałość tlenową, a co za tym idzie – kondycję. Dane statystyczne wskazują, że rowerzyści znacznie rzadziej zapadają na choroby serca, cukrzycę i nie grozi im nadmiar szkodliwego cholesterolu. Ponadto są to osoby szczęśliwe – obcujące z naturą, aktywne, pełne endorfin. Dlatego bardzo cieszy nas wzrost popularności kolarstwa w Polsce. Wiemy, że połączenie znakomitych projektów z wysokiej jakości materiałami i nowoczesną techniką produkcji pozwala stworzyć idealny rower dla każdego. Tym sposobem próbujemy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

Oferta salonu rowerowego Saveno

Produkty dostępne w salonie rowerowym Saveno wyróżniają się solidnym wykonaniem, różnorodnością i atrakcyjnym designem, zaprojektowanym z myślą o różnych gustach Klientów. Obecnie oferujemy nowoczesne rowery górskie, trekkingowe, miejskie i crossowe, a także rowery młodzieżowe i dziecięce. Jednoślady zróżnicowano pod kątem zastosowania i płci rowerzystów. Ze względu na anatomiczne różnice w budowie bioder, rowery damskie cechuje konstrukcja dostosowana do indywidualnych potrzeb kobiet. Schemat ten dotyczy rowerów miejskich, rowerów MTB Deore oraz tanich rowerów elektrycznych.

Do każdego roweru dołączamy gwarancję

Na wszystkie rowery Saveno dajemy 3 lata gwarancji. W salonie rowerowym Saveno znajdziesz modele, które sprostają nawet najtrudniejszym wymaganiom. Są to przede wszystkim rowery MTB Deore, rowery trekkingowe i nowoczesne rowerki dziecięce. Dla nas, tak samo jak dla Ciebie, przede wszystkim liczy się radość i bezpieczeństwo jazdy.

Zapraszamy do współpracy!
 

Znajdź swojego dealera

*}}

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska