Rowery młodzieżowe i dziecięce

Rowery młodzieżowe i dziecięce to jedna ze specjalizacji naszego sklepu. Klientom oferujemy rowerki na kółkach, klasyczne jednoślady dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz nowoczesne rowery dla dzieci starszych i nastolatków.
W szerokiej ofercie naszego centrum rowerowego mamy również sprzęt dla najmłodszych rowerzystów. Proponujemy rowerki dziecięce dla maluchów już od drugiego roku życia, mamy także rowery młodzieżowe dla różnych grup wiekowych. Rower to doskonały pomysł na prezent i zachęta do aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasze modele, oprócz wysokiej jakości wykonania, wyróżniają się również atrakcyjnym wyglądem i z pewnością przypadną do gustu dzieciom i młodzieży. Rowery dla dzieci marki Saveno to najwyższa jakość, wygoda podczas jazdy i bezpieczeństwo. W przypadku modeli dla najmłodszych wyposażenie obejmuje kółka boczne oraz kijek popychacz.
 

Rowery młodzieżowe

W tej kategorii znajdują się rowery polecane młodzieży. Prezentowane jednoślady przeznaczone są dla osób o wzroście poniżej 150 cm, czyli takich, które swoje pierwsze rowerowe doświadczenia mają już za sobą, ale nie są w stanie korzystać z regularnego asortymentu. I choć rowery młodzieżowe do złudzenia przypominają klasyczne rowery dla dorosłych, to są znacznie lżejsze i bardziej odporne na „młodzieżowy styl jazdy”. Jednocześnie mają bardzo dobre hamulce i kształtują prawidłową postawę ciała.
Przykładowe modele rowerów młodzieżowych to:


Rowery dla dzieci

Rowery dla dzieci przeznaczono dla pociech, które mają minimum metr wzrostu. Ich wykorzystanie pozwala nie tylko na naukę jazdy na rowerze, ale także na wzbogacenie i ugruntowanie zdobytych umiejętności. Rowery dla dzieci wyposażono w przerzutki i wszelkie udogodnienia obecne w regularnych rowerach. Ponadto projektanci zwrócili uwagę na ograniczenie masy rowerków. Każdy jednoślad jest lekki i poręczny, dlatego łatwo go wnieść czy znieść po schodach.

Przykładowe modele rowerów dla dzieci to:


Rowerki dziecięce

Rowerki dziecięce to świetny i bardzo bezpieczny sposób na naukę jazdy. Do jednośladów dołączono kółeczka oraz tzw. kijek popychacz. Zastosowanie tych elementów poprawia równowagę i kształtuje prawidłową koordynację. Rowerki są nieduże, więc nie zajmą wiele miejsca na balkonie, w garażu czy piwnicy. Jednocześnie ich wykorzystanie zapewni dziecku niespotykaną frajdę, a rodzicom chwilę spokoju. Prezentowane przez nas rowerki wykonano w kilku wersjach kolorystycznych, tak aby odpowiadały oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Jednoślady dla dziewczynek ozdobiono kwiecistym wzorem, natomiast te przeznaczone dla chłopców, wyglądają jak miniaturowe rowery ich tatusiów. Wszystko to sprawia, że najmłodsi wsiadają na rower chętnie, stale pielęgnując swoją kondycję i osobowość.

Przykładowe modele rowerków dziecięcych to:
  • rowerek dziecięcy Lily – rowerek wyposażony w dodatkową stabilizację, jego największe atuty to wytrzymałość i estetyczny wygląd,
  • rowerek dziecięcy Volt – rowerek dla małych adeptów kolarstwa, dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.


Pełna oferta rowerków młodzieżowych i dziecięcych

Jesteśmy przekonani, że w asortymencie naszego salonu rowerowego znajdziesz idealny rower dla swojej pociechy. Jeśli masz pytania dotyczące asortymentu, zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wszystkich niezbędnych informacji i pomożemy w wyborze modelu, który będzie odpowiednio dopasowany do potrzeb i możliwości dziecka. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej hurtowni rowerów.

Serdecznie zapraszamy!
 

Znajdź swojego dealera

*}}

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska