Rowery crossowe Deore

Rowery crossowe to jeden z najczęstszych wyborów polskich cyklistów. Sprawdzą się zarówno na polnych ścieżkach, jak i asfalcie oraz kamienistych, nierównych drogach. Pozwala to na przyjemne dojazdy do pracy, weekendowe wycieczki za miasto czy rekreacyjną jazdę w gronie najbliższych.
Z doświadczenia wiemy, że wiele osób, wchodząc do naszego sklepu, swoją uwagę skupia tylko na rowerach górskich. Dzieje się tak, ponieważ jeszcze kilka lat temu nie było ani rowerów turystycznych, ani miejskich, ani tym bardziej crossowych. Rower górski stanowił jedyny sposób na jazdę po leśnych ścieżkach i  miękkich, piaszczystych drogach. Rowery górskie cechowała szeroka kierownica, niewielkie siodełko i bardzo mocne hamulce. Oczywiście wszystko to, co sprawiało, że rowery MTB Deore sprawdzały się w trudnym terenie, utrudniało jazdę po łatwym. Inaczej jest w przypadku rowerów crossowych, które stanowią kompromis między tanim rowerem turystycznym a górskim.


Budowa rowerów crossowych Deore

Rowery crossowe Deore cechuje anatomiczny kształt i wygodne, miękkie siodełko. Połączenie tych czynników sprawia, że środek ciężkości znajduje się na biodrach, dzięki czemu przeciążeniom nie ulega ani kręgosłup, ani przedramiona. Ergonomiczny kształt i ustawienie kierownicy gwarantuje prawidłową korelację z szerokością i siłą ramion, dzięki czemu rower możemy dostosować do indywidualnego stylu jazdy. W efekcie pozwala to na osiągnięcie pozycji aerodynamicznej przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka kontuzji.


Oferta rowerów crossowych Deore

Oferta naszego sklepu rowerowego obejmuje rowery crossowe Deore, które sprawdzą się zarówno w przypadku utwardzonych dróg i jazdy w trasie oraz po mieście, jak i na trudniejszej, nierównej powierzchni. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy zamierzają nabyć swój pierwszy rower i chcą wypróbować swoich sił w różnym terenie.
Wybrane modele dostępne poniżej:  
Oferowane przez nas rowery crossowe Deore dają maksymalną radość z jazdy, zapewniają bezpieczeństwo i stabilność na nierównej powierzchni, a do tego świetnie wyglądają. Modele w tej kategorii to również doskonała propozycja dla doświadczonych rowerzystów.


Przejdź do poszczególnych zakładek i zapoznaj się ze szczegółami dotyczącymi wszystkich modeli w tej kategorii.

Sprawdź również pozostałe propozycje w asortymencie. U nas kupisz wysokiej jakości tani rower aluminiowy do różnych rodzajów jazdy. Mamy rowery dla dzieci, rowery miejskie, górskie i trekkingowe. Jeśli poszukujesz dobrych i tanich rowerów na Śląsku, w Krakowie lub Warszawie, sprawdź markę Saveno!

 

Znajdź swojego dealera

*}}

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska