Hurtownia rowerów i akcesoriów

Jesteśmy renomowaną hurtownią rowerów i akcesoriów. Nasz asortyment to znakomite produkty marki Saveno oraz Herrmans. Klientom zapewniamy kompleksowe wyposażenie, począwszy od siodełek poprzez chwyty na kierownicę aż po pompki i lampki. Szczegóły oferty dostępne poniżej.


Akcesoria rowerowe Saveno

Oferta akcesoriów rowerowych Saveno obejmuje wysokiej jakości pompki, wodoodporne etui na telefony, a także przydatne w każdych warunkach klucze. Ich użycie pozwala na naprawę roweru w trakcie wyprawy. Ponadto w ofercie Saveno znajdują się wytrzymałe zapięcia, koszyczki na bidony, lampki rowerowe oraz specjalistyczne podpórki Center.
 

Akcesoria rowerowe Herrmans

Akcesoria rowerowe Herrmans to przede wszystkim znakomite i wygodne chwyty. Produkty tej firmy dostosowano do konkretnych typów kierownic rowerowych, tak aby zoptymalizować wysiłek przejmowany przez nadgarstki i przedramiona. Wyjątkowa konstrukcja pozwala na komfortową jazdę w nawet najbardziej wymagających warunkach. Doskonałe uzupełnienie oferty stanowią energooszczędne lampki i widoczne z daleka odblaski.
 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Hurtownia rowerowa Saveno to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, aktywnie działająca na rzecz popularyzacji sportów rowerowych w Polsce. Klientom oferujemy szeroki wybór asortymentu powstałego w rodzimych fabrykach. Produkty ze sklepu rowerowego Saveno to ładne i praktyczne rowery miejskie, turystyczne, górskie i dziecięce. Na każdym etapie realizacji zamówienia zapewniamy profesjonalne doradztwo i transparentne warunki współpracy.

Serdecznie zapraszamy!
 

Znajdź swojego dealera

*}}

Saveno
Polbike

Garibaldiego 4 lok.243
04-078 WARSZAWA

22 812 15 61
info@polbike.eu

Saveno 22 812-15-61 ul. Józefa Garibaldiego 4 lok/ 243 WARSZAWA 04-030 Polska